Перемоги "Шахтаря" і "Дніпра"

Спорт 29 жовтня, 2007, 10:42 323
Лідер українського чемпіонату з футболу донецький "Шахтар" здобув нелегку перемогу над ФК "Харків" у 14-му турі національної першості.

"Шахтар" - ФК "Харків"
shakhtar.com
Фрагмент матчу "Шахтар" - ФК "Харків".
14-й тур українського футбольного чемпіонату завершився в неділю матчами лідерів.

Аутсайдер чемпіонату ФК "Харків" потріпав нерви донецькому "Шахтарю". Відкрили рахунок гості з Харкова - забив Соколенко. Автором другого гола в цьому матчі став Гунчак - тільки ось відправив харків'янин м'яч не в чужі, а в свої ворота.

Самі господарі забили лише на початку другого тайму. Відзначився Лукареллі з пенальті. Після цього небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд – зокрема, незадовго до фінального свистка м’яч влучив в штангу воріт "Шахтаря", проте рахунок залишився незмінним - 2:1 на користь донецького клубу.

Дніпропетровський "Дніпро" розчарував уболівальників київського "Динамо", яке ніяк не може утриматися на другій строчці турнірної таблиці більше дня.

Підопічні Олега Протасова з початку домашнього поєдинку проти запорізького "Металурга" заволоділи ініціативою, і на 19-й хвилині після влучного удару головою Самодіна м'яч опинився у воротах гостей. Через кілька хвилин подвоїти рахунок мав шанс Шелаєв - він виконав пенальті, але пробив вище воріт.

Друга половина зустрічі не принесла голів. Не раз був близький до взяття воріт Кернозенка Годін, але його спроби забити не увінчалися успіхом.

Напруженою видалася кінцівка зустрічі: футболісти "Металурга" хоча і контролювали м'яч на половині поля суперника, але вплинути на результат поєдинку так і не змогли. 1:0 - і "Дніпро" повертається на друге місце турнірної таблиці.