Перемоги українських студентів

Спорт 13 серпня, 2007, 12:46 294
В четвертий день змагань на Всесвітній Універсіаді українці завоювали шість золотих медалей, а в понеділок ще п'ять.

Шість нагород вищої проби, завойованих українською збірною в неділю на Всесвітній Універсіаді у Бангкоку, дозволили нашій країні вийти на третє місце в загальнокомандному заліку.

Особливо вдало виступили гімнасти, для яких змагання в Таїланді - мабуть, генеральна репетиція перед вересневим чемпіонатом світу. Що ж, репетиція вдалася - гімн України на вищому ступені п'єдесталу слухали Ісаєв, Воробйов, Щербатих та Згоба

Клочкова
Яна Клочкова
Своє "золото" завоювала і Яна Клочкова. Після другого місця на двохсотметрівці Яна говорила, що страшно втомилася: "Думала, 400 метрів не допливу", - призналася журналістам по закінченні запливу Клочкова.

Допливла, та ще й як - з новим рекордом Універсіад – 4:37,50! При цьому Яна взяла реванш у американки Сандено, якій програла дистанцію 200 метрів.

Коментуючи свою перемогу в неділю, Клочкова додала: "З самого старту тактика була проста: відірватися. Вдалося. І наздогнати мене суперниці вже не змогли".

Сьогодні Яна може принести в скарбничку України ще одну медаль. "Золота рибка" пливтиме вільним стилем останній етап комплексної естафети 4х100 метрів.

Ще одне "золото" вчора додала у скарбничку збірної України наша шпажистка Яна Шемякіна

А в понеділок нашими спортсменами було здобуто ще п'ять перемог. Чемпіоном Універсіади у стрільбі із гвинтівки на 50 метрів став Максим Комісаренко. Золото у цій же дисципліні у змаганні жінок виграла Наталія Чепурна

Відзначились двома перемогами і легкоатлети. Ольга Саладуха була кращою у потрійному стрибку - 14,79 м (особистий рекорд), а Ірина Штангєєва виграла фінальний забіг на 200 м з результатом 22,95 сек.

Сергій Бреус завоював золоту медаль у плаванні на 50 м батерфляєм, показавши час 23,71 сек.

Крім того, збірна України вийшла до півфіналу футбольного турніру Універсіади. У чвертьфіналі українці із рахунком 2:1 обіграли команду Уругваю. Голами у збірній України відзначилися Дмитро Проневич та Ігор Худоб'як.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами СПОРТ.com.ua / К.К.