Переможець Євроліги здолав чемпіона НБА (відео)

"Барселона" - "Лос-Анджелес Лейкерс" - 92:88© AFP
Спорт 8 жовтня, 2010, 11:12 1167
У очному поєинку зійшлися діючі чемпіони Євроліги і НБА. Перемогли європейці.

7 жовтня в Барселоні відбулася грандіозна подія в світі баскетболу. У очному поєинку зійшлися діючі чемпіони Євроліги і НБА. Гра відбулась в рамках виставкового туру NBA Europe Live.

Чемпіони НБА виграли першу чверть, але надалі натрапили на запеклий опір. Каталонці швидко зрівняли рахунок і вели боротьбу очко в очко до середини третьої чверті. У цей момент "Лейкерс" вперше змогли піти у 10-очковий відрив, але і цю перевагу чемпіони Євроліги незабаром відіграли.

Більш того, за 2:41 до кінця четвертої чверті рахунок став 84:78 на користь каталонців. Підопічні Філа Джексона змогли наблизитися на відстань двох очок, але не більше того. Підсумковий рахунок - 92:88.

Втім, коуч "Лейкерс" заявив, що "Барселона" - клуб не рівня НБА, мовляв, один матч, та ще й товариський, зовсім не є показником сили європейців.