Переможна хода "Інтера" триває

Спорт 6 грудня, 2007, 10:52 235
Лідери чемпіонату Італії з футболу міланський "Інтер" і римська "Рома" добилися перемог в перенесених матчах серії А і пішли у відрив від переслідувачів.

В середу в Італії відбулися два матчі 12-го туру чемпіонату країни, відкладених через трагічну загибель уболівальника "Лацио" Габріеле Сандрі

"Інтер" з рахунком 3:0 завдав поразки "Лацио", а "Рома" з рахунком 2:0 здолала "Кальярі".

Матч "Інтера" і "Лацио" проходив із значною перевагою господарів поля, хоча рахунок могли відкрити гості, проте македонський форвард римської команди Горан Пандєв не влучив у ворота з вигідного положення.

Після цього міланський клуб прийнявся методично розхитувати оборону гостей і в результаті забив три голи, причому два – вже в першому таймі.

Спочатку шведський форвард Златан Ібрагімович реалізував пенальті, призначений за порушення правив проти Естебана Камбьяссо, а потім бразильський захисник Майкон по лівому флангу увірвався у штрафну гостей і потужнім ударом відправив м'яч до сітки.

На початку другої половини зустрічі гондураський нападаючий "Інтера" Давід Суасо встановив остаточний рахунок гри.

"Рома" також забезпечила собі перемогу ще в першому таймі, коли дубль зробив бразильський хавбек команди Таддєї

Варто відзначити, що в грі з "Кальяри" повернувся на поле капітан римлян Франческо Тотті, який залікував травму.

Після цих матчів у "Інтера" стало 34 очки, у "Роми" – 31 очко, а у "Ювентуса", що йде третім, – 26 очок.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами championat.ru / Lenta.ru / К.К.