Перша медаль України на юнацькому мундіалі

Спорт 12 липня, 2007, 14:14 208
Дмитро Савицький посів третє місце у змаганнях штовхальників ядра на юнацькому чемпіонаті світу з легкої атлетики, що стартував у Чехії.

Шторль
Переможець змагань у штовханні ядра Давід Шторль (Фото - Getty Images)
В чеському місті Острава у середу 11 липня стартував 5-й чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків. У перший день змагань українці виграли і першу нагороду.

У штовханні ядра (5 кг) 16-річний Дмитро Савицький з результатом – 20,15 м став бронзовим призером змагань. Ще один українець Микита Нестеренко з результатом 17,52 м фінішував 11-м.

Перемогу в цьому виді програми здобув німець Давід Шторль з результатом 21,40 м.

У метанні диска українка Марія Кошкарьова показала результат 46,44 м і стала п'ятою. У фіналі бігу на 3000 м Ольга Скрипак була восьмою – 9:34.31 хв.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами champion.com.ua / К.К.