Перша перемога Ярошенка

Спорт 7 грудня, 2007, 17:12 267
Дмітрій Ярошенко та Сандрін Байі стали переможцями спринтерських гонок з біатлону, що відбулися в австрійському Хохфільцені.

Росіянин Дмітрій Ярошенко у віці 31 року здобув свою першу перемогу на етапах Кубку світу з біатлону.

У першій гонці етапу в Хохфільцені – 10-кілометровому спринті – Ярошенко показав блискучу швидкість і попри один промах випередив на 38 секунд 5-разового олімпійського чемпіона Уле-Ейнара Бйорндалена, який двічі промахнувся на першому вогневому рубежі.

Посівши друге місце в спринті, Бйорндален вийшов в лідери загального заліку Кубка світу, посунувши з першого місця ще одного росіянина Івана Черезова

Третє місце у спринті з відставанням в 51 секунду зайняв ще один представник Росії Андрій Маковєєв, який також припустився двох промахів. У першій десятці протоколу – четверо росіян.

Найкращий український результат – у В’ячеслава Деркача - 21-й. 26-й час – в Олександра Біланенка. Обидва спортсмени жодного разу не промахнулися.

Трохи пізніше відбувся й жіночий спринт, переможницею якого стала француженка Сандрін Байі. На 19 секунд від неї відстала росіянка Єкатерина Юр'єва, на третьому місці – німкеня Каті Вільгельм. Всі троє відстрілялися чисто.

Ця гонка виявилася невдалою для українок. Найкращий результат у Валентини Семеренко – 42-е місце.
Завтра відбудуться гонки переслідування.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / iPlus / Lenta.ru / К.К.