Перша поразка "Дніпра"

Лідерству "Дніпра" Олега Протасова в чемпіонаті України прийшов кінець.© УНІАН
Спорт 3 вересня, 2007, 10:26 779
Після того, як "Дніпро" програв у Полтаві "Ворсклі", одноосібним лідером чемпіонату України з футболу став донецький "Шахтар".

Підопічні Олега Протасова потерпіли перша поразка в сезоні. Відбулося це в Полтаві.

Вже на 4-й хвилині "Ворскла" відкрила рахунок зусиллями хавбека Дениса Главіни. Всю решту часу ініціативою володів "Дніпро", діючий без півзахисника Костянтина Кравченко.

До того ж на грі гостей позначалася втомленість після недавнього матчу Кубка УЄФА. У результаті їх затяжні атаки неодноразово оберталися куди небезпечнішими контрвипадами полтавчан.

Одна з них увінчалося фланговим навісом справа на залишеного без нагляду форварда господарів Мирослава Груміча, чий удар головою довівся щільно з штангою. Єдине, що вдалося під завісу зустрічі "Дніпру" - провести гол престижу.

Та і він став не результатом постійного тиску гостей, а плодом індивідуальних зусиль Сергія Назаренко, несподіваним ударом через межі штрафної що послав м'яч в нижній кут.

Недільна поразка відкинула "Дніпро" на другу позицію в таблиці, і тепер команда Протасова на три очки відстає від лідера "Шахтаря" і на 4 пункти випереджає "Динамо", що йде третім.

За підсумками 8-го туру на четверте місце піднявся з 14 очками "Металіст", що зумів вдома обіграти одеський "Чорноморець" - 2:0. Тут обидва голи побували у воротах гостей після перерви, а відрізнилися у складі харків'ян Мазко Девіч і Он'єкачі Нвоха.

Другу перемогу в сезоні здобули в Луганську над "Зорею" львівські "Карпати", у яких за 11 хвилин до фінального свистка відсвяткував успіх рослий форвард Батисту - 1:0. Тепер галичани перемістилися в середину таблиці, залишивши в її підвалі "Зорю", що має 7 очок, і охтирський "Нафтовик", в чиєму активі значиться лише одна нічия.