Перше слово – за австрійцями

Спорт 16 серпня, 2007, 10:20 253
Пропустивши гол від "Зальцбурга" с пенальті вже на 10-й хвилині, "Шахтар" так і не зміг відігратись до кінця поєдинку.

Пенальті
Олександр Циклер забиває пенальті в ворота Андрія Пятова.
Чемпіон Австрії "Зальцбург" здобув перемогу над донецьким "Шахтарем" в матчі 3-го кваліфікаційного раунду ЛЧ з мінімальним рахунком завдяки голу Олександра Циклера з пенальті.

Господарі поля більшу частину часу грали від оборони, покладаючись на трьох опорних півзахисників - Рене Ауфхаузера, Ніко Ковача і Езекіля Карбоні. У дончан в основному складі вийшов новачок Ільсіньо, а ось Крістіано Лукареллі залишився на лаві запасних, оскільки пару форвардів склали Брандао і Олександр Гладкий.

"Шахтар" володів помітною територіальною перевагою в перші хвилини поєдинку, проте на 10-й хвилині пропустив абсолютно необов'язковий гол. Після подачі з кутового капітан гірників Дмитро Чигринський, виходячи на верховий м'яч, чогось потягнувся до нього рукою і заробив пенальті, виконувати який взявся Циклер. Андрій Пятов вгадав напрям удару колишнього форварда "Баварії", проте м'яч все одно ковзнув в кут воріт - 1:0.

Фернандіньо - Ауфхаузер
Фернандіньо ("Шахтар") проти Ауфхаузера ("Зальцбург")
Гості продовжували володіти ініціативою, проте небезпечні моменти все одно виникали біля протилежних воріт. Наступного разу Пятову довелося вступити в гру на 19-й хвилині, коли удар головою з вигідної позиції наносив Мілан Дудіч - на щастя "Шахтаря", голкіпер правильно вибрав позицію і врятував свою команду.

Три хвилини опісля створив перший момент і "Шахтар". Ілсіньо після короткого пасу Жадсона завдав сильного удару з межі штрафної, але Тімо Охс в кидку перевів м'яч на кутовий.

Проте, нечисленні атаки "Зальцбурга" все одно виглядали більш небезпечно. В одній з них форвард збірної Швейцарії Йохан Фонлантен завдав потужного удару в ближній кут воріт, але команду "Шахтар" знову виручив Пятов, який парирував м'яч в штангу.

Після перерви обидві команди заграли обережніше, але гості все ж таки володіли м'ячем більше, і в одній з атак Фернандіньо не вистачило якихось сантиметрів, щоб "засмутити" Охса.

Останні 20 хвилин залишилися повністю за підопічними Мірчи Луческу, які влаштували облогу воріт Охса. На 75-й хвилині Брандао упустив чергову можливість зрівняти рахунок і після цього поступився своїм місцем на полі Крістіану Лукареллі.

Біля інших воріт міг відзначитися Ауфхаузер, проте у результаті рахунок так і залишився незмінним, і тепер в Донецьку "Шахтар" влаштує тільки перемога.