Перші чемпіони світу з велоспорту

Спорт 27 вересня, 2007, 17:40 277
На чемпіонаті світу з велоспорту на шосе, що вчора стартував у німецькому Штутгарті, були розіграні перші комплекти медалей.

Німкеня Ханка Купфернагель в середу виграла золоту медаль чемпіонату світу з велоспорту на шосе. Час чемпіонки, який вона показала в гонці з роздільним стартом, - 34 хвилини 43,79 секунди.

Друге місце посіла американка Крістін Армстронг, поступившись Купфернагель 23,47 секунди. Замкнула трійку призерів австрійська спортсменка Крістіан Зедер. Її відставання від переможниці склало 41,53 секунди. Найліпша з українок, Леся Калітковська посіла 33-е місце.

У віковій категорії до 23 років роздільний старт довжиною в 38 кілометрів виграв Ларс Боом з Голландії. На 9 секунд від переможця відстав росіянин Михайло Ігнат'єв. Бронзовим призером чемпіонату став француз Джером Коппель (відставання - 45,59 секунди). Українець Олег Чужда – на 29-му місці.

А в четвер провели гонку з роздільним стартом чоловіки. Золоту медаль виборов швейцарець Фабіан Канчеллара, який проїхав 44,9 км за 55,41 секунди. Він випередив срібного призера угорця Ласло Бодрогі на цілих 52 секунди! Третє місце посів голландець Стеф Клемент.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Корреспондент / К.К.