Спорт 18 липня, 2007, 10:25 360 1
У товариській зустрічі "мерсисайдців" проти бременського "Вердера" український новобранець англійського клубу відзначився дублем.

Андрій Воронін
Андрій Воронін проривається к воротам "Вердера"
Новобранець «Ліверпуля» Андрій Воронін відзначився в товариському матчі з бременським «Вердером», який пройшов в швейцарському місті Гренхен.

Український форвард, який перейшов до англійського клубу на правах вільного агента, зіграв куди більш яскраво, ніж ще один дебютант – куплений за 40 з гаком мільйонів доларів іспанський нападаючий Фернандо Торрес.

Воронін забив один гол в першому таймі, а в другому таймі довів рахунок до 3-1 на користь свого клубу (ще один гол за «Ліверпуль» забив Йон-Арне Ріїсе).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ИА Спортком / К.К.