Перший гол українця за "острів'ян"

Спорт 25 вересня, 2007, 15:11 251
Український хокеїст Руслан Федотенко закинув першу шайбу у складі свого нового клубу – "Нью-Йорк Айлендерс".

Руслан Федотенко
Український легіонер "Нью-Йорк Айлендерс" Руслан Федотенко (у центрі) (Фото - Наш спорт)
Українець Руслан Федотенко, який змінив в міжсезоння "Тампу-бей Лайтнінг" на "Нью-Йорк Айлендерс", відзначився голом у передсезонній грі своєї нової команди.

У нью-йоркському дербі "Айлендерс" переграв "Рейнджерс" в овертаймі - 5:4. У другому періоді саме Руслан Федотенко відкрив рахунок в матчі.

Окрім закинутої шайби Федотенко записав у свій актив гольову передачу (киянин асистував Білу Геріну).

Федотенко повернувся на лід після того, як пропустив два контрольні поєдинки проти "Монреаль Канадієнс".

У регулярному чемпіонаті НХЛ "Айлендерс" стартують грою проти "Баффало Сейбрс" 5 жовтня.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.