Перший старт Валентини Шевченко

Спорт 26 листопада, 2007, 16:26 267
Добре виступила провідна українська лижниця у першій для себе гонці нового сезону, посівши високе четверте місце у норвезькому Бейтоштолені.

У Норвегії відбулися гонки другого етапу розиграшу Кубка світу з лижних гонок. Наприкінці жовтня у Дюссельдорфі проходили змагання у спринті, а в Норвегії нарешті відбулися перші гонки на 10 км (у жінок) і на 15 км (у чоловіків) вільним стилем.

Дуже добре виступила в суботу перший номер українських лиж Валентина Шевченко, яка показала 4-й результат (26:45.5 хв.). Перемогу на дистанції 10 км здобула норвезька лижниця Маріт Бйорген – 26:16.3 хв.

Шевченко була єдиною представницею України на цьому етапі Кубка світу.

У чоловічій гонці на 15 км вільним стилем тріумфував німець Аксель Тайхман

Напередодні старту нового сезону головний тренер української команди з лижних гонок Володимир Нечаєв окреслив завдання, які ставляться перед вітчизняними лижниками і лижницями у нинішньому сезоні:

"Команда цілеспрямовано готується до чемпіонату світу у Ліберті 2009 року. Цього сезону глобальних задач ми вирішувати не будемо.

Головне для наших спортсменів - здобути якомога більше очок FIS, які дозволять брати участь в кубкових стартах. На даний момент квота української збірної - три жінки і два чоловіки…"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.