Перший матч "Арсеналу" в Ізраїлі завершився жорстокою бійкою

"Арсенал" не дограв матч до кінця© Террикон
Спорт 13 лютого, 2011, 22:15 2189
Матч між київським "Арсеналом" і ізраїльським "Рамат-Ашароном" був перерваний через масову бійку.

Київський "Арсенал" розпочав підготовчий збір в Кейсарії зі скандального матчу проти ізраїльського клубу "Рамат-Ашарон".

Зустріч закінчилась зненацька: на 44-й хвилині за рахунку 2:1 на користь "канонірів" матч був перерваний через через масову бійку, яку спровокували непрофесійні, некомпетентні дії арбітра. Команда господарів по всьому полю діяла досить грубо, провокувала конфлікти і зіткнення, на які суддя належним чином не реагував.

Після того, як на поле вибігли сторонні люди, бійка могла набути неконтрольованого характеру. У зв'язку з цим головний тренер "канонірів" Юрій Бакалов вивів команду з поля. До цієї хвилині кияни вели з рахунком 2:1 - два красивих голи забив Йонуц Мазілу.

Бакалов висловив обурення грубою грою місцевої команди і неспортивною поведінкою як місцевої команди, так і суддівської бригади.

Відзначимо, що у першому таймі "Арсенал" виступав у такому складі: Погорілий, Хомин, Матюхін, Симоненко, Польовий, Богданов, Шоава, Старгородський, Кобахідзе, Шацьких, Мазілу

Попереду у "Арсенала" ще п'ять-шість спарингів.