Перуанців врятував Клаудіо Пісарро

Спорт 4 липня, 2007, 12:32 266
Збірні Перу, Венесуели та Уругваю вийшли з групи А до чвертьфіналу Кубка Америки з футболу.

Перу
Перуанські футболісти радіють голу Клаудіо Пісарро, що забезпечив їм вихід у чвертьфінал Copa America (Фото - AFP)
У ніч з 3 на 4 липня на Кубку Америки (Сopa America) завершився попередній турнір в групі А. За його підсумками до 1/4 фіналу вийшли збірні Венесуели, Перу та Уругваю, причому перуанці завоювали путівку в плей-офф за п'ять хвилин до кінця матчу з Болівією (2:2) завдяки голу Клаудіо Пісарро, який недавно перейшов до "Челсі".

У грі з командою Перу болівійці, яких перемога виводила до 1/4 фіналу, двічі виходили вперед, проте обидва рази рахунок зрівнював Пісарро.

У першому таймі він точно пробив головою після навісу Хуана Карлоса Маріно зі штрафного з правого флангу. За п'ять хвилин до кінця зустрічі Маріно і Пісарро ще раз вдало розіграли штрафний, і новачок "Челсі" знов послав м'яч у ворота ударом головою.

Відзначимо, що з 77-й хвилини перуанці грали удесятьох - Еррера, який вийшов на заміну на початку другого тайму, одержав дві жовті картки і залишив свою команду в меншості.

Венесуела
Джанкарло Мальдонадо (Венесуела) проти уругвайця Дієго Переса (Фото - AFP)
У іншому матчі збірні Венесуели і Уругваю зіграли внічию (0:0), і цей результат влаштував обидві команди. Цим результатом збірна Венесуели зобов'язана своєму голкіперу Ренні Везі, який впродовж всього матчу стримував атакуючу потужність однієї з найсильніших команд Південної Америки, більшість футболістів якої виступають за провідні клуби Європи.

Пару раз він дістав просто немислимі м'ячі, а тоді, коли на початку другого тайму він вже не міг допомогти своїй команді, його врятувала штанга.

Венесуельці набрали п'ять очок і посіли перше місце в групі, Перу та Уругвай з чотирма балами фінішували відповідно на другій і третій позиції. Останнє місце посіла збірна Болівії (два очки).

Нагадаємо, що в 1/4 фіналу Copa America виходять по дві кращі команди кожної з трьох груп, а також дві з трьох збірних, що посіли треті місця.

Збірна Уругваю (третє місце в групі А вийшла у плей-офф, оскільки команди США і Колумбії (група С) перед останнім туром мають нуль очків, і жодна з них не зможе завершити турнір з кращими показниками, ніж в Уругваю.

Нагадаємо, що окрім Венесуели, Перу та Уругваю участь у чвертьфіналі турніру вже гарантували собі збірні Мексики, Парагваю та Аргентини.