Футболіст "Дніпра" забив найкращий гол 15-го туру Прем'єр-ліги

© ФК Дніпро
Спорт 27 листопада, 23:35 3868
Валерій Лучкевич "обскакав" Євгена Хачеріді та Івана Петряка.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує результати голосування за найкрасивіший гол 15-го туру чемпіонату України.

Переможцем став півзахисник "Дніпра" Валерій Лучкевич, який набрав понад 80% голосів наших читачів.

Гол Лучкевича приніс дніпрянам таку важливу перемогу у матчі з "Ворсклою". Вона стала першою виїзною для "Дніпра" у поточному сезоні та першою аж із серпня.

Зазначимо, що переможець туру автоматично потрапляє до голосування за гол місяця.

Усі круті голи УПЛ дивись на сторінці ТСН Проспорт у розділі Гол туру.

Спорт 21 листопада, 18:19
Чемпіонат України-2016/17. Зоря - Олександрія - 1:2. Іван Петряк завершив атаку своєї команди точним ударом на 66-й хвилині.

ЄВГЕН ХАЧЕРІДІ
Динамо - Сталь - 2:1 (18')

Топ-голи 15 туру УПЛ: відео голу Євгена Хачеріді

Спорт 21 листопада, 18:22
Чемпіонат України-2016/17. Динамо - Сталь - 2:1. Євген Хачеріді відкрив рахунок у поєдинку на 18-й хвилині.

ВАЛЕРІЙ ЛУЧКЕВИЧ
Ворскла - Дніпро - 1:2 (77')

Топ-голи 15 туру УПЛ: відео голу Валерія Лучкевича

Спорт 21 листопада, 18:20
Чемпіонат України-2016/17. Ворскла - Дніпро - 1:2. Валерій Лучкевич тріумфально повернувся після травми, принісши дніпрянам першу виїзну перемогу сезону. Він забив на 77-й хвилині.