Пік російського баскетболу

Спорт 8 жовтня, 2007, 09:38 274
Російські баскетболістки повторили успіх чоловічої команди Росії, вигравши чемпіонат Європи, обігравши у фіналі іспанок.

В неділю в Італії завершився чемпіонат Європи p баскетболу серед жіночих команд. Переможницею турніру стала збірна Росії, яка переграла в фіналі Іспанію (74:68).

Таким чином, жіноча національна команда Росії повторила успіх чоловічої збірної, яка стала чемпіоном Європи три тижні тому.

У фінальному матчі з Іспанією росіянки добилися значної переваги вже в першій половині зустрічі: до великої перерви рахунок був 44:24 на користь збірної Росії. Проте до кінця третьої чверті розрив скоротився до восьми очок, а на початку завершальної десятімінутки іспанки відставали лише на чотири очки.

За хвилину і 19 секунд до фінальної сирени росіянки вели з рахунком 69:60, але лідер збірної Іспанії Амайя Вальдеморо в двох атаках набрала п'ять очок. Проте за 21 секунду до кінця гри Вальдеморо допустила вирішальний промах, а в атаці у відповідь два очки набрала Тетяна Щоголєва.

На останніх секундах команди обмінялися декількома влучними штрафними кидками, але на результат матчу це не вплинуло. У результаті росіянки здобули перемогу з рахунком 74:68 і повернули собі титул чемпіонок Європи.

Найрезультативнішою у складі переможниць стала Ілона Корстін (18 очок).

Раніше в неділю в матчі за третє місце збірна Білорусі перемогла Латвію (72:63).

Організатори жіночого чемпіонату Європи з баскетболу оголосили символічну збірну турніру. До неї увійшли дві росіянки, Марія Степанова і Ольга Артєшина, Наталія Марченко з Білорусі, Анет Якобсоне-Зогота зі збірної Литви та іспанка Амайя Вальдеморо, яка стала MVP змагань .

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Газета.Ru / К.К.