По стопах національної збірної…

Спорт 15 жовтня, 2007, 10:21 286
Українська молодіжна збірна з футболу програла виїзний поєдинок кваліфікації до Євро-2009 турецькій збірній – 0:2.

Ярошенко, Нурі Сахін
Костянтин Ярошенко проти Нурі Сахіна (Фото - tff.org)
Виїзний відбірковий матч до Євро-2009 українська молодіжка програла турецькій збірній з рахунком 0:2. Наставник українців Олексій Михайличенко не міг стежити за ходом поєдинку на стадіоні, оскільки раніше був дискваліфікований на два матчі.

Перший тайм команди відіграли на рівних, але голів на цьому відрізку часу глядачі так і не побачили. Основна боротьба розвернулася в другій половині зустрічі. На 61-й хвилині турецький гравець Нурі Сахін з лівого флангу відправив м'яч у дальню "дев'ятку" воріт Рибки. А вже через три хвилини Мевлют Ердин відправив ще один м'яч у ворота українців між ніг українського голкіпера.

Після забитих голів турки не зупинилися і продовжували атакувати. Гості також створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але голкіпер господарів грав надійно.

Після цього матчу збірна України опустилася на третє місце в своїй групі. Попереду Туреччина. На другому місці Чехія.

Наступну гру українці проведуть в Ліхтенштейні 17 жовтня.

Збірна Туреччини
Браві турецькі хлопці (Фото - tff.org)
Туреччина (U-21) − Україна (U-21) − 2:0

Туреччина: Онур Ківрак, Угур Учар, Ферхат Озторун, Орхан Шам, Сейхун Гюлселам, Мехмет Топал, Сердан Озкан, Озер Хурмачі (Мехмет Гювен, 88), Мехмет Бутдал, Нурі Сахін (Канер Еркін, 69), Мевлют Ердин (Ергін Келеш, 78).

Україна: Рибка, Допілка, Мандзюк, Чижов, М.Пашаєв, Кравченко, Степаненко, Дедечко (Прийомов, 83), Ярошенко (Льопа, 61), Олійник (Морозюк, 71), Антонов.

Голи: Нурі Сахін (61), Мевлют Ердинч (64).

Турнірне становище:
1. Туреччина − 9 очок (3 матчі), 2. Чехія − 7 (3), 3. Україна − 6 (4), 4. Вірменія − 4 (4), 5. Ліхтенштейн − 0 (4).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / ФФУ / К.К.