Подвійна перемога Спорт 29 серпня, 22:22
Обидві чільні українські команди потрапили до Ліги чемпіонів, перемігши в середу своїх суперників.

Максим Шацьких
news.yahoo.com
Максим Шацьких бореться за м'яч.
Обидві чільні українські команди потрапили до Ліги чемпіонів, перемігши сьогодні своїх суперників.

Київське "Динамо” вдома перемогло "Сараєво” з розгромним рахунком 3:0. Відзначилися Бангура на початку матчу та Ребров у доданий час. У власних воротах розписався гравець боснійської команди Мілошевич

Ситуація, до якої потрапив "Шахтар”, здавалася катастрофічною. Вже на шостій хвилині матчу "Шахтар – Зальцбург” австрієць Маєр закотив м’яча до сітки воріт донеччан. Проте за три хвилини Лукареллі зміг зробити рахунок у поточній зустрічі нічийним. І лише коли другий тайм добігав кінця, вивести "Шахтар” до Ліги чемпіонів змогли Кастильйо, який забив гол на 78-й хвилині, та Брандао (88-а хвилина).

Уже завтра має відбутися жеребкування до групового турніру Ліги чемпіонів.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / О.В.
Спорт 29 серпня, 2007, 22:22 1050