Погром грандів в Іспанії

Спорт 22 жовтня, 2007, 10:31 253
У 8-му турі іспанської Прімери "Реал" програв в Барселоні "Еспаньолу", а "Барселона" - на виїзді "Вільяреалу".

Восьмий тур іспанського футбольного чемпіонату став нещасливим для лідерів – "Реала" та "Барселони", які зазнали поразок.

Перша поразка "Реала" в Прімері при Бернді Шустері вийшла болючою не тільки через те, що відбулася вона в ненависній Барселоні. Річ у тому, що в цьому матчі занадто невиразну гру продемонстрували "вершкові". Перемога "Еспаньола" була здобута цілком заслужено.

Для гостей неприємності почалися вже на 2-й хвилині, коли після розиграшу кутового Рієра вистрибнув вище Серхіо Рамоса і переправив м'яч у ворота.

Другий м'яч господарі, які цього вечора показували відмінну гру, забили другий м'яч. Цього разу героєм став Тамудо, який з лінії штрафної закинув м'яч за комір Касільясу. Гол Серхіо Рамоса на останній хвилині став слабкою втіхою для "реалістів".

Першої поразки в Прімері зазнав також ще один гранд Іспанії – "Барселона". Підопічні Франка Райкарда оступилися на виїзді, програвши "Вільяреалу" – 1:3.

Перший гол господарі забили вже на 2-й хвилині - Касорла розіграв "стінку" з Франком, той п'ятою повернув м'яч партнеру, а завершити таку передачу партнера для Касорли було справою честі - і він не підкачав.

Другу тріщину захисні порядки "синьо-гранатових" дали через 11 хвилин. Цього разу в штрафну гостей увірвався Пірес, вигравши забіг у свого земляка Еріка Абідаля. Захисник спробував за допомогою підкату "обеззброїти" хавбека, але зіграв в ногу. Пенальті чітко реалізував Сенна.

Незабаром бразильцю представився ще один шанс позмагатися в дуелі з Віктором Вальдесом. Знов збили Піреса, і знов Сенна не схибив.

Правда, в перерві між другим і третім голами господарів зуміли відрізнитися і гості. Дебютний гол в Прімероі на свій рахунок записав Боян Кркіч, який скористався передачею Ліонеля Мессі.

Цікаво, що юний нападаючий іспанської "Барселони" став наймолодшим автором гола в історії каталонського клубу. На момент взяття воріт йому було 17 років, 1 місяць і 20 днів.
Тим самим Кркіч перевершив досягнення Мессі, який в сезоні-2004/05 вразив ворота "Альбасете" у віці 17 років, 10 місяців і 7 днів.

Після цієї поразки "Барса" (17 очок) опустилася на четверте місце в турнірній таблиці. На одне очко їх випереджають "Вільяреал" та "Валенсія", яка обіграла на виїзді "Депортиво" – 4:2 (дубль на рахунку Морьєнтеса). Лідерство, незважаючи на поразку, зберіг "Реал" (19 очок).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами UA-Футбол / К.К.