Польща обіграла Швейцарію в серії пенальті та вийшла до чвертьфіналу Євро-2016

© Reuters
Спорт 25 червня, 18:42 4228 1
За путівку до півфіналу поляки битимуться з переможцем пари Хорватія - Португалія.

У Сент-Етьєні відбувся перший матч 1/8 фіналу Євро-2016.

Польща здолала Швейцарію з рахунком 2:1.

ШВЕЙЦАРІЯ - ПОЛЬЩА. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол в матчі забив Якуб Блащиковські на 39-й хвилині, скориставшись відмінним пасом з флангу від Каміля Гросіцкі. Блащиковські вибіг один на один з воротарем і точно пробив, м'яч пролетів між ніг голкіпера.

У другому таймі активізувалися швейцарці й домоглися свого на 82-й хвилині. Джердан Шакірі у неймовірному стрибку пробив ножицями через себе з лінії воротарської, Лукаш Фабянскі не зміг врятувати свої ворота.

Основний час завершився з рахунком 1:1, тому командам довелося зіграти два екстратайми. Там також ніхто забити не зміг, а переможця було визначено в серії пенальті. Футбольну лотерею виграла Польща (5:4).

У чвертьфіналі турніру вона зіграє з переможцем пари Хорватія - Португалія 30 червня.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.
  • Ростислав Коломиец Ростислав Коломиец 25 червня, 20:22 Згоден 0 Не згоден 2 С друзьями купили настольный футбол на сайте http://sportmagazin.com.ua/, так просто сумасшедшие фанаты. Отличный и удобный сайт, правда у нас произошла не большая проблема с заказом. Поле для заполнения адреса почему-то не работало, по этому пришлось звонить. Оператор сразу извинился услышав про проблему, и сказал, что постараются всё исправить в кратчайшие сроки и принял у нас заказ по телефону. Товар пришел в срок, все очень довольны, курьер приехал во время. И ребята ещё заказали у них мяч футбольный, и в этот раз уже все поля для заполнения работали. Так что как и обещал оператор все проблемы на сайте быстро решили. В общем сайтом доволен и готов его советовать всем. відповісти цитувати