Польща обіграла Швейцарію в серії пенальті та вийшла до чвертьфіналу Євро-2016

За путівку до півфіналу поляки битимуться з переможцем пари Хорватія - Португалія.

У Сент-Етьєні відбувся перший матч 1/8 фіналу Євро-2016.

Польща здолала Швейцарію з рахунком 2:1.

ШВЕЙЦАРІЯ - ПОЛЬЩА. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол в матчі забив Якуб Блащиковські на 39-й хвилині, скориставшись відмінним пасом з флангу від Каміля Гросіцкі. Блащиковські вибіг один на один з воротарем і точно пробив, м'яч пролетів між ніг голкіпера.

У другому таймі активізувалися швейцарці й домоглися свого на 82-й хвилині. Джердан Шакірі у неймовірному стрибку пробив ножицями через себе з лінії воротарської, Лукаш Фабянскі не зміг врятувати свої ворота.

Основний час завершився з рахунком 1:1, тому командам довелося зіграти два екстратайми. Там також ніхто забити не зміг, а переможця було визначено в серії пенальті. Футбольну лотерею виграла Польща (5:4).

У чвертьфіналі турніру вона зіграє з переможцем пари Хорватія - Португалія 30 червня.