Поляки втратили історичну перемогу у доданий час© AFP
Спорт 7 вересня, 2011, 11:00 1712 1
Співгосподар Євро-2012 збірна Польщі ледве не здолала збірну Німеччини.

Збірна Польщі створила сенсацію у товариському матчі проти збірної Німеччини.

Поляки вистояли проти Бундестіму, який першим оформив путівку на Євро-2012. Більше того, наші західні сусіди були близькими до першої у своїй історії перемоги над німцями.

Але свято господарям, які провели перший матч на новому стадіоні у Гданську, зіпсував Какау, зрівнявши рахунок у компенсований час - 2:2.

А рахунок відкрили поляки на початку другого тайму - відзначився Роберт Левандовскі. Але незабаром Тоні Кроос з пенальті зрівняв рахунок.

Збірна Польщі знову повела у рахунку на першій компенсованій до основного часу хвилині. 11-метровий реалізував Якуб Блащиковські.

Але за три хвилини Какау замкнув простріл Томаса Мюллера з правого флангу і приніс збірній Німеччини нічию.

Таким чином, безпрограшна серія поляків досягла трьох матчів.

Нагадаємо, що 2 вересня підопічні Францішека Смуди зіграли внічию зі збірною Мексики (1:1). А раніше у серпні обіграли вдома грузинів (1:0), а в червні здолали збірну Аргентини (2:1) і програли Франції (0:1).

Іспанія та Італія вийшли на Євро-2012 (відео)

Україна зазнала нищівної поразки від Чехії (відео)