Поляки розгромили найбагатшу команду світу (відео)

"Лех" дивує Європу© uefa.com
Спорт 5 листопада, 2010, 09:42 5134 2
Познанський "Лех" з рахунком 3:1 переміг найбагатшу команду світу англійський "Манчестер Сіті".

Скромний польський "Лех" створив найбільшу сенсацію четвертого туру Ліги Європи. Удома поляки з рахунком 3:1 перемогли найбагатшу команду світу англійський "Манчестер Сіті".

Команда Хосе Марії Бакеро, який напередодні цього матчу замінив на посаді головного тренера "Леха" Яцека Зелінського, вперше створила загрозу лише в середині тайму. Протягом хвилини небезпечно пробивав Славомір Пешко зі штрафного та Семир Стилич, однак обом забракло влучності. Проте вже наступний момент, що стався по завершенні півгодини гри, приніс полякам результат. Захисники "Манчестер Сіті" вибили м'яч за межі штрафного майданчика після одного з рідких навісів, а Якуб Вільк, котрий першим опинився на підбиранні, вирішив з ходу пробити, що стало повною несподіванкою для Шея Гівена - хавбек господарів влучив точно в дальній кут.

Манкуніанці відігралися відразу по перерві - з першим ударом Адебайора, котрий головою пробивав після подачі кутового, Бурич упорався, однак зреагувати на добивання форварда голкіпер уже не зміг.

Успіх надав натхнення британцям, котрі перевели гру на половину поля господарів. Однак скористатися ігровою перевагою гостям не вдалося. Куди небезпечнішими виглядали контратаки "Леха", майже кожна з яких завершувалася принаймні ударом у бік воріт.

"Городяни" спромоглися організувати реальну нагоду тільки на 72-й хвилині. Адебайор пройшов лівим флангом і виконав передачу на лінію карного майданчика, звідки Давід Сільва ударом з льоту потрапив у поперечину.

Не забивши самі, підопічні Манчині зробили ще один подарунок супернику, яким той скористався сповна. За чотири хвилини до фінального свистка Дедрік Боята, намагаючись розрядити ситуацію в районі 11-метрової позначки, влучив у голову Мануеля Арболеди, від якого м'яч залетів у ворота, а в компенсований час Матеуш Моздзень блискучим ударом з-за меж штрафного встановив остаточний рахунок.

"Лех" очолює групу А з сімома очками. Стільки ж очок у "Манчестер Сіті". "Ювентус" має чотири пункти, а "Зальцбург" - 2.

У наступному турі "Лех" приймає "Ювентус" і в разі позитивного результату гарантує собі місце у плей-оф.

Нагадаємо, що саме "Лех" не пустив до групового турніру "Дніпро" - 1:0, 0:0.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / А.Р.