Поразка чемпіонки Уїмблдону-2006

Спорт 3 липня, 2007, 19:34 650
Амелі Моресмо не змогла захистити титул чемпіонки Уїмблдону, програвши чеській тенісистці Ніколь Вайдішовій у трьох сетах.

Вайдішова
Ніколь Вайдішова перемогла чемпіонку Уїмблдону-2006 Амелі Моресмо
Француженка Амелі Моресмо склала свої повноваження чемпіонки Уїмблдону. Її у вівторок в матчі 1/8 фіналу здолала чешка Ніколь Вайдішова.

Перший сет став для Моресмо сетом втрачених можливостей. На тай-брейку вона вигравала 6:3, мала три сетболи. Проте хвилинне розслаблення призвело до поразки.

У другій партії вона зібралася і зуміла нав'язати Вайдішовій боротьбу. Брейк, зроблений Моресмо в шостому геймі, допоміг їй виграти сет - 6:4.

Старт вирішального сету став для французької тенісистки відверто провальним. Вона програла свою подачу і відпустила від себе чешку - 0:3 і 1:4. У такій ситуації Моресмо не змогла знайти в собі сил переламати хід гри і у результаті поступилася - 6:7 (6:8), 6:4, 1:6. Поєдинок тривав 2 години і 20 хвилин.

Вайдішова вийшла до чвертьфіналу, де зіграє з сербкою Аною Іванович (6), яка перемогла росіянку Надію Петрову з рахунком 6:1, 2:6, 6:4.

Нагадаємо, що Моресмо стала переможницею Уїмблдону-2006, обігравши у фіналі бельгійку Жюстін Енен - 2:6, 6:3, 6:4.

Бартолі
Француженка Маріон Бартолі сенсаційно перемогла Єлену Янкович із Сербії
Крім перемоги Вайдішової над Моресмо, був у вівторок зафіксований ще один несподіваний результат в жіночому турнірі – французька тенісистка Маріон Бартолі виграла у сіяної третьою на турнірі сербки Єлени Янкович – 3:6, 7:5, 6:3.

До чвертьфіналу вийшла також росіянка Світлана Кузнєцова, яка перемогла австрійку Таміру Пажек – 6:3, 6:2.

Ніяк не можуть вийти на корт Марія Шарапова та Вінус Уільямс, оскільки знову, як і кілька останніх днів, ігри постійно перериваються із-за дощу. Якщо злива, яка зараз триває у Лондоні, не припиниться, цей матч буде перенесений на завтра.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.