"Портовик" – в 1/8 фіналу Кубка ЄГФ

Спорт 22 листопада, 2007, 14:25 254
За підсумком двох матчів український гандбольний клуб з Южного здолав німецький клуб "Гроссвальштадт".

"Гроссвальштадт" - "Портовик"
Наш спорт
Фрагмент поєдинку 1/16 фіналу Кубка ЄГФ між німецьким клубом "Гроссвальштадт" та українським "Портовиком".
Южненський гандбольний клуб "Портовик" відмінно провів раунд 1/16 фіналу розиграшу Кубка ЄГФ.

Після того, як 17 листопада віце-чемпіони України вдома обіграли німецький "Гроссвальштадт" з рахунком 30:28, у матчі-відповіді "Портовик" поступився з різницею в одне очко - 27:28.

Початок гри був за господарями, але "Портовик" зміг достатньо швидко вирівняти гру. До кінця першого тайму український клуб вперше зміг повести в рахунку (14:13).

"Гроссвальштадт" по ходу гри добивався необхідної переваги в рахунку (21:17, 24:18, 26:20), але знову і знову наші гандболісти реалізовували свої моменти в атаці і впевнено карали господарів за кожну допущену помилку.

За рахунку 26:20 за 11 хвилин до кінця гри свої моменти реалізували Суліма, Шевельов і Маньковський. На 54-й хвилині рахунок був 26:23, а потім Юрій Маньковський провів свій шостий м'яч у грі і 24-й командний гол.

Тай-аут, взятий німецьким клубом, пішов на користь нашій команді. Ігор Поляков довів рахунок до 26:25. Останній м'яч у грі за 50 секунд до кінця зустрічі провів Сергій Суліма.

Потім червону картку за грубість отримав Артем Вишневський, але, навіть залишившись у меншості, "Портовик" вистояв, і пройшов до 1/8 фіналу.

Найрезультативнішими гравцями вчорашньої гри в складі "Портовика" стали Сергій Суліма і Юрій Маньковський -по 6 голів. Ігор Поляков закинув 4 м'ячі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.