Португалія завдала нищівної поразки Іспанії (відео)

Португалія - Іспанія - 4:0© uefa.com
Спорт 18 листопада, 2010, 10:55 2941
Португалія з рахунком 4:0 перемогла Іспанію у товариському матчі, який відбувся у Лісабоні.

Чинні чемпіони Європи та світу футболісти збірної Іспанії серйозно підмочили репутацію в Лісабоні, пропустивши від сусідів по Піренейському півострові чотири "сухі" м'ячі.

Тон атакам господарів задавав Кріштіану Роналду, якому активно допомагав його колишній партнер по "Манчестер Юнайтед" Нані. Саме останній уже на другій хвилині міг уразити ціль ударом здалеку, на що іспанці відповіли неточним пострілом Андреса Інієсти. Незабаром після цього чудова можливість відкрити рахунок виникла в Давіда Вільї, однак нападник "Барселони" з меж воротарського не влучив у ворота.

Господарі діяли дедалі впевненіше, і на 37-й хвилині Нані підправив м'яч у ворота після класного сольного проходу і м'якою навісної передачі Роналду, однак суддя скасував гол через офсайд. Потім удар Мартінша блокував Жерар Піке, але з другої спроби півзахисник "Бенфіки" домігся свого. Незадовго до перерви він грамотно атакував другим темпом і метрів з 12 спрямував м'яч у сітку після того, як Роналду накрутив опікуна на лівому краю штрафного і перевірив Ікера Касільяса потужним ударом.

Пройшло зовсім небагато часу після перерви, перш ніж португальці подвоїли рахунок. Крапку в комбінації поставив Поштіга, який п'ятою елегантно замкнув простріл Жоау Моутінью. Ця ж зв'язка зробила рахунок 3:0, після того як Нані та цілих ряд інших гравців втратили шанс поповнити свій гольовий актив. Фінальний результат встановив Алмейда, увінчавши влучним ударом контратаку.

Нагадаємо, що попередня зустріч збірних Португалії та Іспанії припала на 1/8 фіналу чемпіонату світу в ПАР, і тоді мінімальна перемога завдяки голу з офсайду залишилася за підопічними Вісенте дель Боске.