Португалія знищила КНДР з рахунком 7:0 (відео) Спорт 21 червня, 16:31
Стримавши натиск корейців у першому таймі, португальці розтоптали суперника у другій половині гри.

Збірна Португалії розгромила КНДР з рахунком 7:0 у другому турі чемпіонату світу з футболу.

Португальці захопили ігрову перевагу з початку зустрічі і на 6-й хвилині стійка врятувала ворота корейців. Рі Мьон Гук помилився на виході і Ріккарду Карвалью без перешкод наносив удар головою, але потрапив у стійку.

Стримавши стартовий натиск, корейці поступово почали створювати небезпеку біля воріт суперника. На 11-й хвилині захисник Ча Джон Хьок завдав удару з 25-ти метрів. М'яч пролетів у лічених сантиметрах від дев'ятки.

На 18-й хвилині Хон Йон Чо з правого флангу увірвався в карний майданчик і завдав сильного удару Едуарду в кидку відбив м'яч перед собою, а Пак Нам Чол, граючи головою на добиванні, пробив вище воріт.

На 23-й хвилині Чи Юн Нам пройшов кількох суперників і пробив з 25-ти метрів. М'яч пролетів в лічених сантиметрах над поперечиною.

Здавалось, що ось-ось збірна КДР відкриє рахунок. Однак м'яч забили португальські футболісти. На 29-й хвилині Тьягу виконав класний пас у карний майданчик, а Мейрелеш, вискочивши з-за спин оборонців, опинився один перед голкіпером і точно в дотик спрямував м'яч у сітку воріт.

На 40-й хвилині корейські футболісти заробили небезпечний "стандарт" біля воріт суперника. Хон Йон Чо наніс потужний удар, але м'яч прийняла на себе стінка, а точніше голова Ріккарду Карвалью.

У другому таймі корейці пішли відіграватися і португальці їх покарали на контратаках. З 53 по 60 хвилини корейці пропустили три м'ячі.

53 хвилина: Мейреле виконав проникаючий пас на хід Сімау, який опинився один перед воротарем і спокійно пробив у кут воріт - 2:0.

56 хвилина: Алмейда, забутий захисниками у воротарському майданчику, відгукнувся на передачу і чудово пробив головою - 3:0.

60 хвилина: Роналду отримав м'яч на лівому фланзі і виконав передачу в центр під удар Мендешу і той в дотик відправив м'яч у сітку - 4:0.

Португальці розтринькали кілька гольових моментів і, починаючи з 81-ї хвилини, продовжили громити суперника.

На 81-й хвилині забив Лієдсон. Після передачі з правого флангу Рі Кван Чон махнув повз м'яча і Лієдсона розстріляв голкіпера.

На 87-й хвилині свій перший гол на турнірі забив Кріштіану Роналду. Лієдсон перехопив м'яч на половині поля суперників і вивів один на один Роналду. Крішті обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота.

Нарешті, розгром довершив Тьягу на 89-й хвилині. Після передачі з флангу півзахисник головою переправив м'яч у сітку воріт з лінії воротарського майданчика.

Португальці набрали чотири очки і мають різницю м'ячів "плюс сім". Лише диво у вигляді розгромної поразки від бразильців і крупна перемога Кот-д'Івуара над КНДР не дозволять європейцям вийти у плей-офф.