Повернення Бекхема у "Манчестер Юнайтед" вийшло невдалим (відео)

Склад МЮ! Верхній ряд: Бекхем, Батт, Кущак, Браун, О'Ши, Оуен. Нижній ряд: Гіггз, Ф.Невілл, Г.Невілл, Скоулз, Руні© AFP
Спорт 25 травня, 2011, 11:36 4344
У Манчестері відбувся прощальний матч ветерана "МанЮнайтед" Гарі Невілла, у якому взяв участь і зірка "МЮ" Девід Бекхем.

24 травня у Манчестері відбувся прощальний матч легендарного захисника "Манчестер Юнайтед" Гарі Невілла. Ветеран провів свою останню гру у футболці "червоних дияволів", відігравши 83 хвилини у матчі проти італійського "Ювентуса".

Проте прощання вийшло не настільки позитивним, як йому, ймовірно, хотілося. "Червоні Дияволи" поступилися з рахунком 1:2, а увага вболівальників і преси була багато в чому прикута до фігур Раяна Гіггза і Девіда Бекхема.

Валлійський півзахисник напередодні матчу був викритий у позашлюбного зв'язку з телевізійною зіркою.

Тим не менше, "Манчестер Юнайтед" спробував влаштувати свято як своїм уболівальникам, так і самому Гарі Невіллу, і ці зусилля заслуговують найкращих слів.

Перед матчем Гарі Невілл отримав від клубу пам'ятну нагороду, якою були відзначені його 602 матчі за клуб, а на полі він зустрівся з цілою низкою своїх колишніх одноклубників, включаючи Ніккі Батта, брата Філа і Девіда Бекхема.

Для Бекса це була перша поява у футболі "МЮ" з 2003 року, тому не дивно, що така подія привернула підвищений інтерес, на якийсь час навіть залишивши в тіні самого винуватця події.

Дещо дивним виявилося включення до складу Уейна Руні, але нападник збірної Англії, відігравши лише півгодини, встиг відзначитися забитим голом. Автором результативної передачі став Гіггз - валлієць сповна показав, що залишається, перш за все, гравцем високого рівня.

Відзначимо, що присутність Невілла і Бекхема не могло не навіяти ностальгічних спогадів про золоті роки цих футболістів, коли вони комбінували на правому фланзі.

Показав Бекхем уболівальникам і те, що як і раніше вміє робити свої фірмові подачі у штрафний майданчик, і одна з них ледь не завершилася голом Майкла Оуена, який пробив трохи вище воріт.

Перемогти, однак, у цьому матчі "МЮ" не вдалося - ще до перерви "Ювентус" зусиллями Сімоне Пепе рахунок зрівняв, а на 78-й хвилині Мануель Джандонато чудовим ударом зі штрафного приніс перемогу "Старій Синьйорі".

"Найголовніше, що хлопці відіграли цей матч без травм, - сказав Гарі Невілл. - Я отримав величезне задоволення, і хоча мені хотілося б, щоб ми виграли, зробити це нам не вдалося".