Прем'єр-ліга. 20-й тур. Всі результати

Результати 20-го туру Прем'єр-ліги
Спорт 14 березня, 2010, 18:18 4028 8
Результати всіх матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

13-14 березня проходять матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Тур розпочався матчем "Чорноморець" - "Кривбас". Одесити здобули впевнену перемогу над аутсайдером, відірвавшись від зони вильоту на 8 очок.

Київське "Динамо" здобуло три очки у грі з "Ворсклою". Єдиний гол у середині другого тайму забив Андрій Шевченко.

На "Славутич-Арені" відбулась дуель двох "Металургів" - запорізького та донецького. Господарі тричі вели у рахунку і таки здобули три очки.

"Закарпаття" здобуло четверту перемогу у чемпіонаті, обігравши у звітному турі свого конкурента луганську "Зорю".

Відразу дві гри завершилися з фантастичним рахунком 3:3. У Львові "Карпати" у компенсований час уникнули поразки у матчі з "Арсеналом". А в Сімферополі "Таврія", програючи "Іллічівцю" два м'ячі, відповіла трьома. Однак на останній хвилині маріупольці відзначились втретє і звели гру до нічиєї.

Центральна гра туру відбулась у Донецьку. "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Металістом" і наздогнав "Динамо" у турнірній таблиці.