Прем'єр-ліга: "Дніпро" виграв у гостях в "Арсенала" Спорт 23 жовтня, 18:46
Євген Селезньов забив два м'ячі у ворота киян, завдяки чому новий тренер дніпропетровців Хуанде Рамос отримав першу перемогу.

У суботу, 23 жовтня, у Києві відбувся матч 14-го туру української Прем'єр-ліги між київським "Арсеналом" і дніпропетровським "Дніпром". Дубль Євгена Селезньова приніс команді результат 1:2, а Хуанде Рамосу - першу перемогу.

Відкрив рахунок на 20-ій хвилині гри Богданов. І лише на 52-ій хвилині Євген Селезньов заніс м'яч у ворота головою з воротарської лінії.

А на 78-ій хвилині Коноплянка вдарив у штангу, м'яч від голови Реви покотився по лінії воріт, і Селезньов заніс його в сітку.

Відзначимо, що "Арсенал" виступає в нинішньому сезоні серіями, як мінімум двічі поспіль команда завершує поєдинки з одним і тим же результатом. Наприклад, два останні матчі команда Юрія Бакалова виграла, до того було дві поразки;

"Дніпро" не знає поразки три зустрічі поспіль, але виграти вдалося тільки в одній з них (окрім нинішньої). Крім того, були нічиї з "Кривбасом" і "Зорею";

Поєдинки суперників у минулому сезоні завершувалися з однаковим рахунком 1:1;

Обидва м'ячі "Дніпра" у ворота "Арсеналу" в минулому сезоні забив Євген Селезньов, в минулому бомбардир київського клубу.