Прем'єр-ліга. Всі результати 21-го туру

Результати 21-го туру
Спорт 20 березня, 2010, 21:45 4281 14
Результати матчів 21-го туру української футбольної Прем'єр-ліги

19-20 березня проходять матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У Києві зустрічались "Арсенал" та передостання команда чемпіонату "Закарпаття". Кияни домінували і створили ряд небезпечних моментів біля воріт гостей, проте футболістам з Ужгорода вдалось вивести зі столиці очко.

"Ворскла" поступилась удома "Таврії". Єдиний гол у середині другого тайму забив нападник кримчан Максим Фещук. З 50-ї хвилини господарі грали у меншості: за два "гірчичника" поле покинув Оніка.

Центральний матч туру відбувся у Донецьку. "Металург" і "Динамо" зіграли в нічию. Кияни відкрили рахунок на початку першого тайму. А наприкінці зустрічі господарі забили гол у відповідь.

"Карпати" перемогли "Оболонь" у Києві. У першому таймі команди обмінялись голами. На 71-й хвилині львів'яни забили другий гол, а згодом і закріпили перевагу.

"Кривбас" здобув переконливу перемогу над "Іллічівцем" на виїзді. Тим не менше, криворожці поки залишаються останніми.

"Дніпро" не мав проблем у грі з "Чорноморцем". А "Металіст" розгромив "Металург" з Запоріжжя.

Донецький "Шахтар" без проблем розібрався з "Зорею" і став одноосібним лідером чемпіонату України.