Прем’єр-ліга, усі матчі 24 туру

"Динамо" у сезоні 2008/09 зазнало третьої поразки.
Спорт 19 квітня, 2009, 20:20 2159
24 тур прем’єр-ліги завершився поразкою "Динамо". "Шахтар" в донецькому дербі вчергове виграв у земляків з "Металіста".

У Кривому Розі місцевий "Кривбас" – традиційно "незручний" суперник киян – першим пропустивши м’яч на 27-й хвилині після удару Гіоане, зумів відігратися (34-а хв., Мотуз) та вийти вперед (42-а хв., Карпенко) ще в першому таймі. В той же час, другий тайм завершився нічиєю. Кривбас – Динамо: 1-2

У Донецьку номінальний господар, Металург, відкривши рахунок на 14-й хв. після удару Гладкого, зберіг мінімальну перевагу до свистка на перерву. У другій половині зустрічі протягом двох хвилин удари Фернандеша (на 52-й хв.) та Хюбшмана (54 хв.) встановили кінцевий результат матчу. Металург (Донецьк) – Шахтар: 1-2

В Одесі "Чорноморець" прогнозовано обіграв з мінімальним рахунком одного з аутсайдерів – ФК "Львів". Рахунок на 9-й хв. відкрив Мельник. Згодом цей результат став підсумковим в поєдинку. Чорноморець – ФК "Львів": 1-0

Всі результати 24 туру Прем’єр-ліги:

ФК "Харків" – Таврія: 0:3 (після першого тайму 0:2)

Гол: Девіч.

Металург (Запоріжжя) – Дніпро: 0:1 (0:0)
Гол: Гоменюк.

Металург (Донецьк) – Шахтар: 1:2
Голи: 0:1 - Гладкий, 1:1 - Фернандеш, 1:2 – Хюбшман.

Чорноморець – ФК "Львів": 1:0 (0:0)
Гол: Мельник.

Кривбас – Динамо: 1:2 (1:2)
Голи: 0:1 – Гіоане, 1:1 - Мотуз, 2:1 – Карпенко.

Єдина зміна в положенні команд після звітного туру – "Карпати" помінялися місцями з "Кривбасом", львівська команда опустилася на 9-е місце.

Як і раніше, попереду "Динамо", яке з 61-м набраним очком на 12 пунктів випереджає "Шахтар" (49 очок), на 12 і харківський "Металіст" (48 очок).

На дні турнірної таблиці в "зоні вильоту", як і раніше – ФК "Харків" (15 очок), ФК "Львів" (16 очок) та "Іллічівець" (17 очок). Нагадаємо, пониження в класі загрожує двом невдахам елітного футбольного дивізіону.

Мірча Луческу підписав новий контракт з "Шахтарем"!

Юрій Сьомін: я треную десяту команду світу

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Р.Н.