Огляд всіх матчів 25-го туру Прем'єр-ліги

Всі результати 25-го туру
Спорт 15 квітня, 2010, 20:49 2609 4
Огляд всіх матчів 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

У четвер 15 квітня, відбулись матчі 25-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Два матчі туру відбулися у середу. Київське "Динамо" у столичному дербі розгромило "Оболонь", а "Дніпро" виграв дніпровське дербі у запорізького "Металурга".

У Борисполі завершено матч "Арсенал" - "Таврія". Кримчаки познущались з "канонірів", забивши у ворота Віталія Реви шість м'ячів.

В Ужгороді та Луганську відбулися битви за виживання. "Зоря" вирвала перемогу у "Кривбаса", а "Закарпаття" розійшлося миром з "Чорноморцем". На 70-й хвилині було відкрито рахунок в Ужгороді - в ворота "Закарпаття" призначено 11-метровий, який реалізував Владислав Ващук. На 83-й хвилини "Закарпаття" забило гол у відповідь - після розіграшу кутового м'яч метався у карному майданчику гостей і Лисицин з семи метрів наніс точний удар. А ось у Луганську гол забито у компенсований час. Точним ударом відзначився Білий.

В Донецьку місцевий "Металург" сенсаційно поступився "Ворсклі".

"Металіст" перервав триматчеву серію без поразок, обігравши "Іллічівець" з рахунком 3:1.

Центральний матч туру "Карпати" -  "Шахтар" пройшов у запеклій боротьбі і завершився з рахунком 0:2 на користь "гірників". "Шахтар" наздогнав "Динамо" в турнірній таблиці.