Президент допоміг "Олімпіку" перемогти у матчі чемпіонату України

Гельзін нарешті розкрив свою "гармату" / Фото: segodnya.ua

Граючий бос клубу Владислав Гельзін забив один із голів донеччан.

Донецький "Олімпік" з допомогою свого президента обіграв маріупольський "Іллічівець". Матч, що відбувся у Києві на стадіоні ім. Баннікова, завершився з рахунком 3:2.

Підопічні Санжара забили швидкий гол: на 6-ій хвилині відзначився Кадимян. Проте "Іллічівець" відігрався у середині першого тайму.

А під кінець тайму граючий президент донеччан Гельзін забив свій перший гол у Прем'єр-лізі, і став найстаршим автором голу в історії української першості.

У другій половині команди забили ще по голу. На 61-й Тищенко з кількох метрів розстріляв голкіпера. А в компенсований час Яворський першим встиг на добивання після "стандарту".

Зазначимо, з 39-ої хвилини маріупольці грали вдесятьох: Кулач отримав другу жовту картку і залишив поле.

"Олімпік" з 18-ма очками піднімається на п'яте місце турнірної таблиці. "Іллічівець" залишається передостаннім.

Нагадаємо, ведуча "Профутболу" навчила легіонерів "Олімпіка" варити український борщ.

Дивіться "Профутбол" щонеділі о 21:30 на каналі 2+2 та ТСН Проспорт.