Президент Мавританії наказав перервати футбольний матч на 63-й хвилині і пробити серію пенальті

Президент країни "скоротив" матч. / Фото: ФК Металіст

Матч Суперкубка країни запам'ятається гравцям надовго.

Кумедна історія сталася в матчі Суперкубка Мавританії, в якому грали "Тевраг-Зейна" і "Акс Ксара".

Президент країни Мохаммед Абдель-Азіз наказав пробити серію пенальті на 63-й хвилині матчу за рахунку 1:1.

За однією з версій, президенту на трибуні стало дуже нудно. Згідно з іншою версією, глава держави поспішав на святкування 55-річчя визволення Мавританії від французького ярма, але не хотів іти, не дізнавшись, хто стане переможцем. Ним, зрештою, став "Тевраг-Зейна".

Пізніше президент Федерації футболу Мавританії спростував інформацію про втручання глави країни, сказавши, що рішення було прийнято після наради з президентами і тренерами команд.