Принизлива поразка ЦСКА

(Фото - dv.kp.ru)
Спорт 11 червня, 2007, 18:50 624
Чемпіон Росії пропустив чотири м'ячі від аутсайдера російської футбольної прем'єр-ліги, владивостокського "Луча-Енергії".

Лідер чемпіонату Росії з футболу, столичний ЦСКА несподівано був розгромлений у Владивостоку місцевою командою "Луч-Енергія" – 4:0 в матчі 12-го туру прем'єр-ліги.

Цей результат аутсайдер чемпіонату добув в грі, в якій команда Валерія Газзаєва виступала практично в оптимальному складі – за винятком травмованого Ігоря Акінфєєва та сербського півзахисника Мілоша Красіча.

Господарі відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли провалом ЦСКА в центрі оборони скористався Олександр Тіхоновецький. Ситуація повторилася через 10 хвилин, коли Веніаміна Мандрикіна впритул "розстріляв" Олексій Іванов – 2:0. Після перерви два точні удари Георгія Базаєва поставили крапку в цьому матчі.

Команда з Владивостоку, таким чином, взяла реванш у армійців за поразку в минулому сезоні, коли ЦСКА, перемігши "Луч-Енергію" у Владивостоці з рахунком 4:0, завоював золоті медалі чемпіонату.

Відзначимо, що ЦСКА останній раз в національній першості програвав 22 квітня «Москві», а «Луч-Енергія» перервав шестиматчеву безвиграшну серію (останній раз клуб з Владивостоку перемагав 14 квітня «Амкар»).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.