Пристрасть та пластилінові тіла. Дивіться фото олімпійських гімнасток Спорт 22 серпня, 13:07
Добірка світлин приголомшливих спортсменок.

Вчора, 21 серпня у Ріо-де-Жанейро на стадіоні "Маракана" відбулася церемонія закриття Олімпійських ігор-2016, тому ми вирішили зібрати фото одного із найкрасивіших видів спорту – художньої гімнастики.

Під час змагання в абсолюті українка Ганна Різатдінова виграла бронзову медаль Олімпійських ігор. Перше та друге місця цьому виді спорту посіли росіянки Маргарита Мамун та Яна Кудрявцева відповідно. У фіналі  групових змагань з художньої гімнастики. Команда України посіла 7 місце. Занижену оцінку виступу українок зал сприйняв із обуренням.

Перше місце у росіянок, друге посіли іспанки, а третіми стали болгарки.

На фото зі змагань спортсменки вражають своєю пластичністю і грацією, приголомшливими трюками та яскравими костюмами.

Хто приніс Україні медалі Олімпійських ігор - дивіться в нашій відеоінфографіці.