Провідний захисник "Динамо" травмований

Напередодні старту в груповому турнірі Ліги чемпіонів київське "Динамо" втратило свого ключового захисника Папе Діакате (Фото - dynamo.kiev.ua)
Спорт 2 вересня, 2007, 11:42 642
Перемога київського "Динамо" над ФК "Харків" була затьмарена важкою травмою одного з ключових гравців команди, захисника Діакате.

У суботу відбулися деякі матчі 8-го туру чемпіонату України серед команд вищої ліги.

У матчі "Динамо" - "Харків" кияни не зуміли показати особливо видовищної гри, проте обіграли суперника "на класі", відправивши два безмовні м'ячі до сітки воріт суперника. По голу в кожному з таймів забили Бангура і Майкл - 2:0.

Проте цей матч був затьмарений серйозною травмою центрального захисника киян Діакате

В кінці першого тайму сенегалець в результаті єдиноборства невдало приземлився на газон, що закінчилося переломом плеча. У перерві поєдинку

Діакате на кареті швидкої допомоги був відправлений до клініки на операцію.

На який термін вибув захисник, поки не ясно, але зрозуміло, що раніше, ніж через місяць на полі він навряд чи повернеться.

В іншому центральному матчі туру донецький "Шахтар" на своєму полі впевнено обіграв київський "Арсенал" - 4:1. У складі "гірників" відзначилися Брандао (двічі), Гладкий та Ілсіньо.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Корреспондент / К.К.