ПСВ - "Металіст" - 0:0. Нічия на користь голландців

ПСВ - "Металіст" - 0:0© daylife.com
Спорт 17 грудня, 2010, 00:01 3304
Металіст зіграв у "суху" нічию з голландським ПСВ у шостому турі Ліги Європи.

Харківський "Металіст" завершив 2010-й рік нічиєю з ПСВ у рамках шостого туру Ліги Європи. "Металіст" фінішував на другому місці у групі І.

Свого суперника у першому раунді плей-оф харків'яни, як і "Динамо" та "Шахтар", дізнаються у п'ятницю.

Нагадаємо, що удома "Металіст" поступився ПСВ з рахунком 0:2.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група I. 6-й тур

Ейндховен. "Філіпс-Арена"
Головний арбітр: Анастасіос Какос (Греція)

ПСВ - МЕТАЛІСТ - 0:0

ПСВ: 31. Кассіо Рамос - 14. Пітерс (5. Вукович, 46), 2. Марсело, 4. Родрігес, 47. Тамата - 15. С.Вуйтенс, 28. Баккал, 30. Афеллай (22. Джуджак, 90+1) - 11. Амрабат (7. Тойвонен, 68), 6. М.Берг, 9. Ленс

Металіст: 20. Старцев - 17. Пшеничних, 30. Папа Гуйє, 22. Обрадович, 3. Вільягра - 5. Шелаєв, 8. Едмар (14. Лисенко, 81) - 11. Олійник, 37. Бордіян (9. Воробей, 61) - 77. Тайсон, 10. Клейтон Хав'єр

"Металіст" посів друге місце у групі І

90+4 хв: тепер уже господарям не пощастило. Тойвонен навішує в штрафний і Ленс в падінні б'є головою. Старцев у стрибку перевів м'яч на кутовий. Після розіграшу корнеру арбітр дав фінальний свисток

"Металіст" сьогодні награв на перемогу, однак господарям відверто щастило

88 хв: Воробей приклався до м'яча. Однак рикошет і м'яч полетів в сторону від воріт

87 хв: Олійник в оточенні трьох захисників примудрився нанести удар і м'яч потрапив у стійку

"Металіст" подовгу тримає м'яч і часто футболісти помиляються при передачах. Останні хвилини команди грають фактично без воріт

71 хв: Тойвонен виконує удар зі штрафного. Старцев ловить м'яч

63 хв: Хав'єр вривається в штрафний майданчик і б'є з гострого кута. Захисник блокує удар на кутовий

59 хв: Ленс вискакує один на один і програє дуель Максиму Старцеву. Браво, Макс!!!

58 хв: Бордіян отримав прекрасний крос від Тайсона, але у нього зрізався м'яч при виконанні прострільної передачі

55 хв: навіс з правого флангу і Марсело виконує удар головою. М'яч пролетів біля стійки

51 хв: передача з глибини поля у володіння Старцева і наш голкіпер випередив Ленса, який у свою чергу виграв спринтерський забіг у захисника

49 хв: Ленс б'є з лінії штрафного. Старцев на місці

48 хв: в штрафному майданчику ПСВ Тайсон віддав передачу направо на Едмара і той пробив з гостого кута. М'яч потрапив у стійку

Статистика першого тайму

Удари: 1 - 7
Удари в площину воріт: 1 - 3
Фоли: 7 - 5
Офсайди: 1 - 1
Кутові: 4 - 4

45+1 хв: перерва

43 хв: Бордіян завдає удару з меж штрафного. М'яч летить в руки голкіперу

42 хв: Тайсон зміщується з лівого флангу в центр і завдає сильний і точний удар у ближній кут, але голкіпер підставив руку, вибивши м'яч на кутовий

36 хв: супермомент не реалізовує "Металіст". Хав'єр майже з центру поля втік від захисників і, не зближуючись з воротарем, пробивав у дальній кут. Але м'яч пролетів в сантиметрах від стійки

31 хв: ось уже п'ять хвилин на полі не відбувається нічого цікавого. Господарі заводіли ініціативою, але не можуть наблизитись до воріт Старцева

На полі рівна гра. Команди швидко переходять від оборони у атаку, внаслідок чого є багато ударів. Щоправда, по-справжньому небезпечним був лише удар Олійника

18 хв: на ударну позицію вивели Берга, але захисник встиг блокувати удар нападника

17 хв: після удару Стівена Вуйтенса Старцев ловить м'яч

15 хв: дальній удар Шелаєва. Неточно

14 хв: Хав'єр подав три кутових. Після другого Олійник бив по воротах з кількох метрів, але голкіпер відбив удар

12 хв: потужний удар Тайсона. Рикошет і кутовий

6 хв: почергово б'ють здалеку Тайсон і Едмар. Повз ворота

5 хв: перший кутовий біля воріт харків'ян і наші захисники виносять м'яч

5 хв: гра почалась у спокійному темпі. Команди подовгу контролюють м'яч на своїй половині поля