ПСЖ - "Карпати" - 2:0. Париж не підкорився Львову

ПСЖ - "Карпати" - 2:0© Wikipedia
Спорт 30 вересня, 2010, 22:04 4329 3
"Карпати" не по грі поступились французькому ПСЖ у другому турі Ліги Європи.

У Парижі завершено матч другого туру групового етапу Ліги Європи ПСЖ - "Карпати".

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір

Група J. 2-й тур

Париж. "Парк-де-Пренс"
Головний арбітр: Маріо Страхоня; асистенти на лініях: Ігор Крмар, Сініша Премужай; судді за воротами: Ігор Приштовник, Дамір Батинич (всі - Хорватія)

ПСЖ - КАРПАТИ - 2:0

ПСЖ: 30. Едель, 3. Сахо, 5. Тьєне, 6. Камара, 26. Жайє, 10. Сессеньон, 19. Нене (9. Оаро, 76), 20. Шантом, 23. Клеман, 8. Люіндула, 11. Ердінг (14. Кежман, 69)

Запасні: 1. Купе, 13. Траоре, 22. Арман, 4. Макелеле, 24. Маконда

Карпати: 22. Тлумак, 44. Федецький, 70. Чечер, 7. Годвін, 9. Кожанов (36. Гудима, 71), 16. І. Худоб'як, 89. Авелар, 5. Тубіч, 10. Гурулі (17. Голодюк, 56), 11. Зеньов (18. Кополовець, 56), 79. Кузнєцов

Запасні: 1. Руденко, 4. Мілошевич, 19. Мартинюк, 30. Б. Баранець

1:0 Крістоф Жайє, 4
2:0 Нене, 20

Попередження: Стефан Сессеньон, 34; Шантом, 49; Самсон Годвін, 55; Гійом Оаро, 77; Матея Кежман, 79

90+4 хв: прикра поразка "Карпат". У третьому і четвертому турах львів'яни грають з "Севільєю".

82 хв: класний удар Худоб'яка і м'яч летить в сантиметрах над поперечиною

56 хв: подвійна заміна у складі "Карпат". На поле вийшли Голодюк і Кополовець

49 хв: Шантом отримав попередження за фол у центрі поля

"Карпати" програють не по грі. Львів'яни мають перевагу у багатьох компонентах. Єдине, чого не вистачає, це точності ударам.

45+1 хв: перерва

42 хв: суперммомент втрачає Зеньов. Нападник "Карпат" опинився один в центрі карного майданчика, але його удар пройшов поруч з хрестовиною.

39 хв: прекрасний момент був у Зеньова, але його удар з лінії карного майданчика був неточним

34 хв: Сессеньон скосив Зеньова і отримав "гірчичник"

33 хв: Сессеньон пройшов двох захисників і потужно пробив. М'яч просвистів над поперечиною

30 хв: "зелено-білі" багато тримають м'яч, але за це перемогу не дають

20 хв: "Карпати" атакували і ... пропустили. Захисники знову дали пробили гравцю ПСЖ з-за меж карного майданчика. Вистрілив Нене і влучив у лівий кут - 2:0.

9 хв: Кузнєцов потужно пробив здалеку і м'яч пролетів біля стійки воріт

4 хв: захисники блокували удар Нене, м'яч відскочив до Жейє і той сходу вистрілив з 27-ми метрів. М'яч влетів у лівий нижній кут - 1:0. Неприємний початок для "Карпат"

Як "Рубін" ледь "Барселону" не обіграв (відео)