Радість і розчарування Ернана Креспо

Спорт 3 липня, 2007, 11:36 348
Аргентинці і парагвайці достроково забезпечили собі вихід до чвертьфіналу Кубка Америки з футболу.

Аргентина
Аргентинці виграли вже другий матч на Copa America - 2007
Збірні Аргентини і Парагвая вийшли до 1/4 фіналу Кубка Америки, що проходить цими днями у Венесуелі.

У другому турі попереднього турніру в групі С аргентинці обіграли Колумбію (4:2), а парагвайці взяли гору над США (3:1). Таким чином, обидві команди набрали по шість очок.

У матчі Аргентина - Колумбія рахунок на 10-й хвилині відкрили колумбійці, коли Едісон Переа зумів п'ятою переправити м'яч у ворота суперника.

Фаворити Сopa America відігралися через десять хвилин: суддя призначив небезперечний пенальті після падіння в штрафному майданчику Ліонеля Мессі, а Ернан Креспо реалізував 11-метровий удар.

Цей гол став для Креспо 35-м у складі своєї національної команди, і він обійшов по цьому показнику Дієго Марадону. Кращим бомбардиром в історії збірної є Габріель Батістута (56 м'ячів). Відзначимо, що пробиваючи пенальті, Креспо потягнув м'яз правої ноги і був замінений на Дієго Міліто.

Креспо
Матч з колумбійцями, судячи з усього, став для аргентинця Ернана Креспо останнім на Copa America - 2007
Після матчу форвард сказав, що травма навряд чи дозволить йому зіграти хоча б ще один матч на Сopa America.

Аргентинці забили ще два голи до перерви, причому обидва рази відрізнився лідер команди Хуан Роман Рікельме. Спочатку півзахисник точно пробив головою, а потім реалізував штрафний удар.

У другому таймі Хайме Кастрільон скоротив розрив до мінімуму, і колумбійці були близькі до того, щоб зрівняти рахунок: за п'ять хвилин до кінця зустрічі дальній удар Хавьєра Арісали довівся в штангу. На 90-й хвилині остаточний рахунок (4:2) встановив Дієго Міліто

Кардосо
Парагваєць Оскар Кардосо направляє м'яч у ворота американського кіпера Кейсі Келлера
В іншому поєдинку групи С Парагвай здобув перемогу над США (3:1) і, як і аргентинці, набрав шість очок. У парагвайців в цьому матчі відзначились Баррето, Кардосо та Кабаньяс, у американців гол на рахунку Кларка.

У ніч з 5 на 6 липня Аргентина і Парагвай в очній зустрічі визначать переможця групи. США і Колумбія також зберігають шанси на вихід до 1/4 фіналу, оскільки в цю стадію турніру потраплять дві з трьох команд, що посіли треті місця.