Рапіристи привезли "золото" з Амстердама

Спорт 10 листопада, 2008, 17:18 1298
Юніорська збірна українських рапіристів стала чемпіонами Європи з фехтування. Загалом Україна завоювала 4 медалі на чемпіонаті.

З юніорського чемпіонату Європи з фехтування, що завершився в Амстердамі, українська команда повертається с чотирма медалями. Три нагороди були завойовані в командних змаганнях, а ще одну медаль (бронзову) завоювала Анастасія Московська у змаганнях рапіристок.

Чемпіонами Європи стали наші рапіристи Клод Юнес, Ігор Ревуцький, Володимир Колтиго і Ростислав Герциг. Перемігши команди Бельгії (45:30), Греції (45:32) і Польщі (45:37), наші хлопці вийшли до фіналу, де їм належало вести боротьбу за "золото" з рапіристами Росії.

Програючи у фіналі 0:5 і 8:9, наші спортсмени змогли внести перелом у хід поєдинку, повели у рахунку – 20:13, але зрештою усе вирішив один укол, який зумів завдати саме український спортсмен – 43:42.

Бронзовими призерами стали наші шпажисти (Денис Борейко, Анатолій Герей, Євген Макієнко і Ярослав Пономаренко), які у драматичному поєдинку за 3-е місце перемогли команду Польщі – 45:44, а також команда шаблістів (Андрій Тринкаль, Микита Нікітін, Дмитро Пундик та Михайло Склонний).

"Золото" і три "бронзи" дозволили юніорській команді України посісти на чемпіонаті Європи п'яте командне місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.