Рауль врятував "Шальке" у Валенсії (відео)

Рауль забив 70-й гол у єврокубках© AFP
Спорт 16 лютого, 2011, 02:14 2428
Рауль Гонсалес приніс "Шальке" нічию у матчі з "Валенсією" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Гол найкращого бомбардира єврокубків Рауля дозволив німецькому "Шальке" зіграти в результативну нічию з "Валенсією" на "Местальї" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

З перших хвилин ініціативою заволоділи іспанці, які взялися плести мережива атак на підступах до володінь Мануеля Нойєра. І вже на другій хвилині голкіперу "Шальке" довелося рятувати команду, коли він упорався з ударом Аріца Адуріса в нижній кут воріт.

Підопічні Фелікса Магата відповіли гострим розіграшем штрафного. На вістрі опинився Клас-Ян Хунтелаар, але голландець не влучив по м'ячу.

До завершення першої половини гості ще лише раз по-справжньому потурбували голкіпера левантійців Вісенте Гуаїту, коли на 27-й хвилині той перевів у хрестовину м'яч після удару головою Пера Клуге.

Але до момненту Клуге "Валенсія" вже відкрила рахунок. На 17-й хвилині Жеремі Матьє виконав подачу з лівого флангу, а Сольдадо в дотик переправив м'яч у сітку - 1:0.

Забивши гол, команда Уная Емері спробувала дотиснути суперника і примусила Нойєра працювати у поті чола. Спочатку він продемонстрував дива реакції після удару Сольдадо, а згодом не дозволив відзначитися Матьє. Ну а на 34-й хвилині Адуріс, отримавши м'яч після дотепного розіграшу штрафного, пробив з гострого кута поруч зі стійкою.

Після відпочинку "Валенсія" додала обертів, намагаючись зняти всі питання стосовно переможця двобою. Протягом двох хвилин господарі мали дві чудові нагоди засмутити німців, але спочатку потужний "постріл" Алехандро Домінгеса в останню мить заблокував захисник, а згодом Альберту Кості не вистачило кількох сантиметрів, аби замкнути передачу Евера Банеги.

А ось гості свій момент реалізували, коли на 64-й хвилині Рауль у боротьбі з Давідом Наварро влучно пробив у дальній від воротаря кут - 1:1.

Такий перебіг подій не міг не позначитися на діях "Валенсії", гравці якої кинулися забивати. Утім, німці більше не припускалися помилок у захисті, а під час швидких контратак навіть мали можливість вирвати перемогу. Однак знов не скористався своїми шансами Хунтелаар.

1:1 - рахунок на користь німців і 9-го березня "Валенсії" необхідно забивати у Гельзенкірхені.