"Реал" і "Атлетико" здобули надважливі перемоги

Ключова гра туру: "Атлетико" - "Вільярреал" - 3:2© AFP
Спорт 16 березня, 2009, 11:34 950
В центральному матчі 27-го туру Примери "Атлетико" вирвав перемогу у "Вільярреала". "Реал" і "Барселона" беруть по три очки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Одвічні суперники "Реал" та "Барселона" в 27 турі очок не втрачали і паритет на користь "синьо-гранатових" зберігся. Причому якщо "блауграна" легко розібрались з "Альмерією", то "Реал" змусив уболівальників похвилюватися. Королівська команда виграючи у "Атлетика" з рахунком 2:0, дозволила суперникові відігратися і лише після цього продемонструвала свою атакуючу міць. У підсумку 5:2 на користь підопічних Хуанде Рамоса.

На третьому місці продовжує перебувати "Севілья", яка в неділю, виграючи по ходу матчу 2:0, не зуміла обіграти "Малагу".

А ось за четверте місце ведуть боротьбу "Вільярреал" і "Атлетико", які зустрічались в очному двобої. В складному поєдинку перемогу здобули мадридці і на відстань двох очок наблизилися до "жовтої субмарини". По ходу зустрічі "матрасники" програвали два м’ячі, однак зуміли кардинально переломити хід зустрічі.

"Валенсія" на своєму полі розійшлась миром з "Рекреативо", уникнувши поразки за 7 хвилин до кінця матчу.

Фантастичну результативність продемонстрував "Расинг", гравці якого забили 5 голів за 30 хвилин у ворота "Нумансії".

Барселонський "Еспаньйол" врятував очко у матчі з "Реал Мальорка", проте продовжує перебувати на останньому місці.

ПРИМЕРА. 27-й тур

"Атлетико" – "Реал" Мадрид – 2:5
Голи: Хейнце, 36-авт; Льоренте, 45 - Роббен, 22; Хейнце, 34; Хунтелаар, 47, 61; Ігуаін, 85-пен

"Еспаньйол" – "Реал Мальорка" – 3:3
Голи: Каллехон, 58, Де ла Пенья, 73; Нене, 84 - Аранго, 39; Сантана, 61; Хурадо, 72