"Реал" і "Мілан" вилетіли з Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду та Ко "пролетіли"© AFP
Спорт 11 березня, 2010, 00:25 2370 1
Іспанський "Реал" та італійський "Мілан" вилетіли з Ліги чемпіонів на стадії 1/8 фіналу.

Найтитулованіші клуби Європи іспанський "Реал" та італійський "Мілан" вилетіли з Ліги чемпіонів на стадії 1/8 фіналу.

"Реал" пропустив у чвертьфінал "Олімпік" з Ліона. Причому матч у Мадриді довгий час складався для іспанців вдало. Вже на шостій хвилині Кріштіану Роналду відкрив рахунок. Однак на 75 хвилині Міралем Пьяніч зробив рахунок нічийним і поставив "вершкових" у дуже складне положення - 2 голи за 15 хвилин. Проте "галактикос" не зуміли довести гру до перемоги і стали співавторами головної сенсації 1/8 фіналу.

Нагадаємо, що перша гра, яка відбулась у Ліоні, завершилась з рахунком 1:0 на користь французів.

Відтак, команда, яка влітку 2009 року витратила на підсилення майже 300 мільйонів євро і на полі якої пройде фінал Ліги чемпіонів 2009/2010, завершила боротьбу у першій же стадії плей-оф. Причому "Реал" вже шостий рік поспіль не може вийти у чвертьфінал турніру.

А ось "Мілан" зазнав нищівної поразки від "Манчестер Юнайтед". Гра на "Олд Траффорді" завершилась з рахунком 4:0. Голи у складі "червоних дияволів" забивали Уейн Руні (двічі), Парк Чжи Сун і Даррен Флетчер. Руні став справжнім кошмаром для італійців, забивши чотири голи за два матчі.

Нагадаємо, що гра у Мілані завершилась з рахунком 2:3.