"Реал" почав Лігу чемпіонів з розгрому швейцарських "беббі"

Бензема і Марсело святкують п'ятий гол у ворота "беббі" / Фото: Reuters

Королівський клуб декласував "Базель" з рахунком 5:1.

Мадридський "Реал" почав захист титулу у Лізі чемпіонів домашнім матчем зі швейцарським "Базелем".

Королівський клуб декласував швейцарських "беббі" з рахунком 5:1. А чекали іншого?! Все таки "Базелю" далеко до "Атлетіко", якому "королі" програли в суботу.

Початок розгрому поклав самостріл чеського захисника Марека Сухі після прострільної передачі Начо.

А далі почали забивати зірки. Бейл, Роналду і Хамес за сім хвилин поховали інтригу матчу.

Після першого голу колумбійця один м'яч відквитав Дерліс Гонсалес.

Другий тайм Королівський клуб провів у помірному темпі, дозволяючи швейцарцям потренувати Касільяса. Капітан не пропустив, а "королі" забили ще один м'яч. Роналду і Бензема розправилися з обороною суперника і Карім класним ударом зняв павучка з дев'ятки воріт гостей.

У другому турі, матчі якого відбудуться 1 жовтня, "Реал" поїде в Болгарію, а "Базель" прийме "Ліверпуль".