"Реал" подарував Моурінью скандальну перемогу (відео)

Карім Бензема і Жозе Моурінью© AFP
Спорт 27 січня, 2011, 13:51 2945
Мадридський "Реал" у дуже важкому матчі обіграв "Севілью" і тепер має прекрасні шанси на вихід у фінал Королівського Кубка Іспанії.

Перший півфінальний матч Кубка Короля між "Севільєю" і мадридський "Реалом", який відбувся у день народження Жозе Моурінью, видався вкрай напруженим, а пристрасті на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" часом били через край.

Апогеєм матчу став епізод наприкінці першого тайму, коли захисник "Реала" Рауль Альбіоль виніс м'яч з-за лінії воріт після удару Луїса Фабіано. Однак відеоповтори з різних ракурсів не дають 100-відсоткової відповіді, чи перетнув м'яч повністю лінію воріт.

А перемогу "вершковим" приніс гол французького нападника Каріма Бензема на 17-й хвилині матчу.

У другому таймі господарі доставили чимало клопоту мадридському захисту, але й Кріштіану Роналду мав декілька моментів, щоб подвоїти перевагу гостей.

У підсумку, 0:1 - і "Реал" має гарні шанси вийти у фінал Кубка Іспанії, де на "вершкових" чекає "Барселона".

Пристрасті не вщухли і після фінального свистка. Вболівальник "Севільї" поцілив пластиковою пляшкою в голову Ікера Касільяса. Миролюбний голкіпер "Реала" висловив надію, що поліції вдасться встановити особу вболівальника, який жбурляв пляшки.

Відзначимо, що у цей день свій 48-й день народження відсвяткував керманич "Реала" Жозе Моурінью. А футболісти піднесли йому найбажаніший подарунок - перемогу!