"Реал" програв аутсайдеру, перервавши рекордну серію Моурінью

"Реал" програв аутсайдеру© realmadrid.com
Спорт 3 квітня, 2011, 11:44 2262 2
Аутсайдер чемпіонату Іспанії хіхонський "Спортинг" завершив неймовірну домашню серію Жозе Моурінью.

Дев'ять років команди, очолювані Жозе Моурінью, не програвали у чемпіонатах удома. Проте цю неймовірну серію завершив аутсайдер чемпіонату Іспанії хіхонський "Спортинг", здолавши "Реал" у Мадриді.

Дивовижна серія Моурінью нараховувала 151 поєдинок.

У грі з хіхонцями керманич мадридців не міг розраховувати на значну кількість своїх провідних гравців. Зокрема, через травми на полі "Сантьяго Бернабеу" не з'явилися Кріштіану Роналду, Карім Бензема, Кака та Марсело, а Хабі Алонсо пропускав матч через дискваліфікацію.

А долю двобою вирішив єдиний гол Мігеля де лас Куеваса - колишній хавбек "Атлетико" (ворогів "Реала") забив мадридцям за 11 хвилин до кінця матчу.

Завдяки осічці Королівського клубу лідер Примери "Барселона", що взяла гору над "Вільяреалом" на виїзді (1:0), збільшила відрив до дев'яти пунктів.

До завершення чемпіонату 8 турів, а "Барса" має перевагу у 8 очок. Ймовірно, доля чемпіонату вирішиться 17 квітня, коли відбудеться очна дуель "Реала" і "Барселони".

У іншому матчі суботи "Валенсія" та "Хетафе" забили на двох шість голів. На 13-й хвилині господарі відкрили рахунок, проте чотири голи Роберто Сольдадо вирішили долю поєдинку на користь "кажанів". Гол Адріано Копра за дві хвилини до завершення не міг змінити перебігу матчу. Таким чином, підопічні Уная Емері закріпилися на третьому рядку, випереджаючи "Вільяреал" на три очки.