"Реал" розгромив "Атлетік" та впритул наблизився до "Барселони"

"Реал" святкує перемогу / Фото: Reuters

Мадридці відстають від каталонців на 1 бал.

Мадридський "Реал" здобув чергову перемогу в чемпіонат Іспанії.

На цей раз при рідних трибунах підопічні Зінедіна Зідана переграли "Атлетік" з Більбао - 4:2.

Матч проходив в рамках 24 туру Ла Ліги.

Першими забили саме хоязева. На 3-й хвилині Кріштіану Роналду відмінно увірвався до штрафної "Атлетіка" і точним ударом відправив м'яч у сітку. Суперник відповів голом на 10-й хвилині. Помилкою Рафаеля Варана скористався Хав'єр Ерас.

"Реал" встановив великий рахунок у матчі ще до перерви. На 37-й хвилині відзначився Хамес Родрігес, а на 45-й своє ім'я на табло "Сантьяго Бернабеу" записав Тоні Кроос. Крапку в поєдинку міг поставити все той же Роналду, він зробив дубль на 87-й хвилині. Однак підсолодив поразку своєї команди Горка Елустондо, забивши гол на 90-й хвилині.

Завдяки цій перемозі "вершкові" піднялися з 3 на 2 сходинку в турнірній таблиці. Тепер на їхньому рахунку 53 очки. Лідируюча "Барселона" має перевагу в 1 бал і 2 гри в запасі. "Атлетік" залишився на 6 позиції з 35 балами.

Нагадаємо, раніше зірка "Реала" Роналду розповів, коли покине команду.