"Реал" вирвав перемогу в фантастичному матчі

Спорт 22 квітня, 2009, 01:25 803
"Реал", двічі програючи по ходу зустрічі, вирвав перемогу в дербі з приміським "Хетафе".

"Реал" - "Хетафе". Можливо, це не Класика і навіть не дербі, але матч, поза всякими сумнівами, значимий, можна навіть сказати, особливий. Сусіди в географічному плані (Хетафе - передмістя Мадриду), вихованці однієї школи - ледве не половина складу "Хетафе" - колишні мадридськы кантерано. Кантерано, які завжди виходять грати проти "Реала" з особливими почуттями і з особливим завзяттям, з бажанням довести, що й вони були гідні білих футболок ...

На 10 хвилині м'яч опинився в сітці воріт Ікера Касільяса. З правого флангу в штрафний майданчик м'яч закинув Гранеро, де Солдадо головою переправив його у ворота.

"Мадрид" помчался виправляти. Однак гостей це не збентежило. "Реал" атакував, "Хетафе", вміло захищаючись, огризався небезпечними контратаками.

В компенсований у першому таймі час гості все-таки допустили помилку в обороні - Діас і Стойковіч не розібралися з Ігуаіном і Гонсало не втратив свій шанс! З цим команди і пішли на перерву.

У другому таймі "Реал" показав куди більш зрозумілу гру. Втім, "Хетафе" просто так на роль статистів були не згодні, тому йшла запекла боротьба. Атаки одних змінювалися атаками інших, пішли порушення - вимушені і не особливо.

Але воістину феєричною видалася кінцівка матчу! Усе почалося з того, що на 83-й хвилині Хуан Альбін прекрасним ударом розстріляв ворота господарів.

"Реалу" це не сподобалося. Нічия - це ще туди-сюди, але програвати вже зовсім не хотілося. Контратака господарів була зірвана, арбітр призначив штрафний і Гуті вражаючим ударом з 20 метрів відправив м'яч прямо у ворота! Нічийний рахунок відновлено!

Дія переміщується знову до інших воріт. Тут в штрафний майданчик з м'ячем вривається Каскеро і у нещасного Пепе, який знову опиняється один на один з нападаючим, просто здають нерви. Інакше це назвати просто не можна - коли він відверто штовхнув Каскеро в спину, та ще й заїхав йому, вже упавшему, ногою по спині! Взагалі, за це можна було давати червону картку. Арбітр дав жовту, але ефект був той самий, з огляду на те, що один "горчічнік" у Пепе уже був. Ну і, зрозуміло, порушення в межах штрафного - пенальті.

Здавалося б, ось воно, тільки-тільки відновлену рівновагу в рахунку знову буде порушено. Все той же Каскеро виходить до м'ячу, б'є і ... Касільяс дотягує до м'яча рукою і бере його! Нема голу!

Гра переміщується до воріт гостей - а чого чекати?! "Реалу" потрібна перемога! "Реал" щойно дивом врятувався від вірного гола! Не забивають тобі - забивай сам!

Власне, Ігуаін це й робить. Останні хвилини, секунди матчу, Ігуаін з 20 метрів точним ударом послав м'яч прямо в дев'ятку!

Сльози радості переможців. Сльози розчарування переможених. Завіса! Гонитва за "Барселоною" триває!

ІСПАНІЯ. ПРИМЕРА. 32-й тур

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Арбітр: Дельгадо Феррейро

"Реал" - "Хетафе" - 3:2 (1:1)

"Реал": Касільяс, Серхіо Рамос, Пепе, Каннаваро (Хаві Гарсія, 59), Марсель, Гаго, Ван дер Ваарт (Роббен, 45; Дренте, 63), Гуті, Ігуаін, Хунтелаар, Рауль

"Хетафе": Стойковіч, Маріо (Беленгер, 46), Діас, Кортес, Рафал, Поланскі, Каскеро, Гавілан, Гранеро, Сольдадо (Уче, 77), Мануель Дель Морал (Альбін, 57)

Голи: Сольдадо, 10 - 0:1, Ігуаін, 45 - 1:1, Альбін, 83 - 1:2; Гуті, 86 - 2:2, Ігуаін, 90+3 - 3:2

Попередження: Гаго, 29; Ван дер Ваарт, 43; Гранеро, 47; Пепе, 57; Дренте, 64; Рафал, 70, Ігуаін, 82, Стойковіч, 83; Марсель, 90; Діас, 90
Вилучення: Пепе, 88

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.